Nasza firma powstała na bazie działającej od 2009 roku spółki BitBlue. Specjalizujemy się w dystrybucji specjalistycznego sprzętu chłodniczego przystosowanego dla potrzeb branży medycznej, farmaceutycznej, laboratoryjnej i ośrodków badawczych.

W naszej ofercie znajdują się przenośne chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki o pojemnościach od 140 ml do 330 litrów. Są to małe lodówki zasilane bateryjnie, idealne dla diabetyków i osób przyjmujących leki wymagające stałej, niskiej temperatury (tak jak hormony). Większe, samochodowe lodówki i lodówko-zamrażarki polecane dla służby zdrowia, głównie do transportu leków, szczepionek, krwi, organów oraz dla laboratoriów do transportu próbek również doposażamy w akumulatory czyniąc je całkowicie mobilnymi.

Szeroka gama różnego typu stacjonarnych chłodziarek, chłodziarko-zamrażarek, zamrażarek i banków krwi zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających specjalistów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko urządzenia wysokiej klasy o sprawdzonej jakości uznanej na świecie, charakteryzujące się funkcjonalnością i niezawodnością.

W sprzedaży posiadamy również różnego rodzaju urządzenia i systemy pomiaru oraz rejestracji temperatury od prostych termometrów lodówkowych
i jednorazowych minirejestratorów po rozbudowane bezprzewodowe instalacje pomiaru i rejestracji temperatury z funkcją powiadamiania gsm, wi-fi, gprs.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do współpracy.

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NADAL SIĘ WAHASZ?
NIE JESTEŚ PEWIEN, CZY TO, CO TU PRZECZYTAŁEŚ TO PRAWDA?
ZADZWOŃ!!!
MOŻE ROZMOWA Z JEDNYM Z NASZYCH SPECJALISTÓW PRZEKONA CIĘ OSTATECZNIE!